strony internetowe best-web logo 120
BEST-WEB

FAQ
CZĘSTE PYTANIA

izrada web stranica best web FAQ cesta pitanja

FAQ

FAQ to skrót od angielskiego zwrotu frequently asked questions, co oznacza najczęściej zadawane pytania. Mają się tu pojawić te pytania, które najczęściej są zadawane przez użytkowników. FAQ to skarbnica wiedzy, odpowiada na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dodatkowo, celem jest poszerzenie Twojej wiedzy, ale i upewnienie się, że mówimy o jednym i tym samym. Bardzo ważne jest, aby unikać wszelkich potencjalnych nieporozumień, wiedzieć z wyprzedzeniem, co oferujemy i co kupujesz.
Jeżeli w FAQ nie znalazłeś odpowiedzi na pytania lub są one dla Ciebie niejasne, nic straconego. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie pomożemy.

Co to jest SSL?

SSL (Secure Sockets Layer) jest protokołem do zabezpieczania komunikacji odbywającej się w Internecie. Dzięki niemu, wszystkie informacje wysyłane pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem są szyfrowane. Aby z niego skorzystać, wymagana jest instalacja certyfikatu SSL.
SSL zapobiega kradzieży, przechwyceniu i zmianie przesyłanych danych.
Jeśli witryna posiada certyfikat SSL , adres zaczyna się od https , np. https://best-web.eu.
Dodatkowo certyfikat SSL pozytywnie wpływa na pozycję strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Co to jest hosting?

Hosting to nic innego jak usługa polegająca na udostępnieniu miejsca i zasobów na serwerze. Prościej wytłumaczyć na przykładzie:
Wszystkie strony internetowe działają ciągle, przez całą dobę. Jeśli serwis www zostanie umieszczony na twoim komputerze domowym czy firmowym, gdyby został wyłączony na noc, nikt nie mógłby takiej strony zobaczyć. Dlatego właśnie wynajmuje się miejsce na komputerach, które pracują przez całą dobę, i tam umieszcza stronę internetową. Wtedy niezależnie od pory dnia czy też nocy każdy może odwiedzić, przeglądać i swobodnie korzystać z Twojej strony internetowej.

Co to jest responsywność?

Responsywność czyli Responsive Web Design, inaczej RWD, jest jedną z technik, wykorzystywanych w tworzeniu stron internetowych. Ze względu na swoją popularność oraz zwiększoną dostępność urządzeń mobilnych stała się bardzo powszechną i potrzebną metodą.

Responsywność czyli RWD jest techniką projektowania stron internetowych, w taki sposób, aby ich rozmiar, układ i wygląd automatycznie dopasowywał się do okna urządzenia, w którym są wyświetlane, a więc przeglądarki, tabletu czy telefonu komórkowego . Taka witryna postrzegana jest jako bardziej czytelna oraz uniwersalna zarówno podczas wyświetlania na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych.

Jak długo trwa tworzenie strony internetowej?

Realizacja tworzenia strony internetowej trwa od 3 dni do kilku tygodni w zależności od wielkości projektu, czyli ilości materiału (tekst, obrazy, filmy itp.). Termin realizacji ustalany jest podczas zawierania umowy o wykonanie strony. Liczy się od momentu otrzymania od Ciebie wszystkich uzgodnionych danych i materiałów.

Kiedy płacę za usługę?

Usługa jest płatna po uzgodnieniu wszystkich szczegółów Umowy, a przed rozpoczęciem realizacji tworzenia strony internetowej. 

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Czy mogę wprowadzić poprawki na stronie internetowej?

Tak, istnieje taka możliwość, należy ją jednak uzgodnić podczas podpisywania umowy tworzenia strony internetowej.

Domena

Domena to adres w Świecie Wirtualnym, niezbędna w dzisiejszych czasach. Domenę powinna posiadać każda firma, która chce liczyć się na rynku. Dzięki temu klienci znajdą ją pośród konkurencji. Najlepiej jeżeli nazwa domeny współgra z nazwą firmy, wtedy trudniej o pomylenie jej z innym przedsiębiorstwem. Często istnieje potrzeba posiadania kilku domen, identyfikując je z nazwami produktów.

Odpowiednia nazwa domeny lepiej zapadnie w pamięć konsumentom i będzie elementem wyróżniającym Twój interes spośród konkurencji.

GRATIS roczny hosting do końca października 2021

Termin realizacji do uzgodnienia.
Do końca października zostało jeszcze tylko:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Wkrótce nowa promocja. Śledź nas 🙂
0
wartość