strony internetowe best-web logo 120

TWORZENIE
STRONY INTERNETOWEJ

tworzenie strony internetowej best web

Tworzenie strony internetowej

Tworzenie strony internetowej rozpoczyna się od bardzo szczegółowej rozmowy z klientem. Bardzo ważne jest zdefiniowanie jak największej liczby szczegółów na samym początku. Poznajemy oczekiwania klienta, na przykład ważną kwestią jest dowiedzenie się dla kogo strona jest przeznaczona. Dobrze przeprowadzony wywiad to klucz do sukcesu.

Naszą przewagą na rynku jest bogate doświadczenie biznesowe w handlu, a psychologia NLP nie jest nam obca. Na podstawie przekazanych informacji jesteśmy w stanie stworzyć strony internetowe, które osiągną świetne wyniki sprzedażowe, niezależnie od tego, czy sprzedajecie usługi czy produkty.

Bardziej szczegółowy przebieg procesu tworzenia strony internetowej znajduje się poniżej.

informacje
Zbieranie informacji, umowa

Bardzo ważną częścią procesu powstawania strony internetowej zaczynamy od badania potrzeb, oczekiwań, pragnień i możliwości klienta. Musimy dokładnie zrozumieć Twój biznes. Chcemy wiedzieć, kim są Twoi odbiorcy, dla kogo jest przeznaczona strona. Na tym etapie oczekujemy od Ciebie wszystkich materiałów, a są to teksty, obrazy (zdjęcia), filmy itp. Ustalenie wyglądu i kolorystyki strony.
Jesteśmy gotowi do zawarcia umowy określającej szczegóły - wygląd, funkcjonalność, zawartość, datę odbioru strony oraz cenę.

domena
Rejestracja domeny

Rejestracja domeny np. www.twojafirma.pl, www.twojafirma.com itp.

hosting
Zakup hostingu

Zakup hostingu czyli zarezerwowanie miejsca na serwerze.

tworzenie
Tworzenie strony internetowej

Tworzenie strony internetowej obejmuje projektowanie wyglądu (layout), dobór kolorów, wstawienie logo oraz wszelkich treści takich jak teksty, obrazy (zdjęcia), filmy, tabele, cenniki, dokumenty PDF itp. Optymalizacja SEO dla wyszukiwarek takich jak Google. Wszystko według wcześniej ustalonych szczegółów. Możliwe drobne zmiany na tym etapie.

testowanie
Testy i konsultacje końcowe

Analiza, testy i ostateczne konsultacje z klientem.

zakończenie
Zakończenie tworzenia strony internetowej

Po zakończeniu tworzenia strony internetowej staje się ona publicznie dostępna. Wchodzimy w etap użytkowania i opieki nad nią. 

GRATIS roczny hosting do końca maja 2024

Termin realizacji do uzgodnienia.
Do końca promocji zostało jeszcze:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Wkrótce nowa promocja. Śledź nas 🙂
wartość
0